Pomoc uzyskaniu dotacji oraz pożyczek unijnych

  • Pomoc uzyskaniu dotacji oraz pożyczek unijnych
W BKR Księgowość pomożemy Ci w:

Przygotowanie i złożenie wniosku

Rozliczenie dotacji

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Dotacje stanowią istotny element w rozwoju każdego biznesu. Często z minimalnym wkładem własnym lub nawet bez niego przyszły, lub obecny przedsiębiorca uzyskuje możliwość otrzymania środków finansowych na inwestycję w swoją działalność.

 

Czym są dotacje?

Dotacje unijne stanowią istotne źródło środków inwestycyjnych dla przedsiębiorstw, rolników oraz osób prywatnych. Udzielane są na różne projekty związane z rozwojem gospodarczym, innowacjami, ochroną środowiska czy też rozwojem infrastruktury.

Kto może skorzystać z dotacji?

Dotacje mogą być udzielane szerokiemu gronu beneficjentów. Znajdują się wśród nich przedsiębiorcy, rolnicy, osoby fizyczne czy też instytucje publiczne. Kryteria i warunki uzyskania dotacji różnią się w zależności od programu oraz celu finansowania.

 

Dotacje dla przyszłych i działających firm!

Obecnie istnieje możliwość uzyskania dotacji nie tylko dla firm, które od lat prosperują na rynku, ale również można uzyskać środki na założenie biznesu dla osoby, która wcześniej go nie prowadziła. Jednym z takich rodzajów naborów, jest prowadzony cyklicznie program Powiatowego Urzędu Pracy, na założenie własnej działalności, lub program realizowany przez Lokalną Grupę Działania również w tym samym celu.

 

Z pomocą doradców BKR Księgowość otrzymasz możliwość nie tylko przygotowania wniosku, ale również opracowanie biznesplanu, jak i finalnie złożenie całej aplikacji! Dodatkowo uzyskasz pomoc w rozliczeniu dotacji!

Pomożemy Ci założyć działalność gospodarczą ZA DARMO!

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach przy założeniu działalności gospodarczej. Zarówno od strony formalnej, jak i doradczej. Z nami założysz:

  • Jednoosobowa działalność gospodarczą,
  • Spółkę handlową,

 

Pomagamy w rozliczeniu dotacji!

Otrzymanie środków zewnętrznych, to dopiero połowa drogi, którą musi pokonać osoba, która chce uzyskać dotacje. Po nim kolejnym ważnym krokiem, jest wydatkowanie, a finalnie rozliczenie dotacji zgodnie z zakładanym w naborze celem (lub nakreślonym w biznesplanie przeznaczeniem środków).

 

W BKR Księgowość kompleksowo pomagamy w całym procesie uzyskiwania środków w ramach finansowania zewnętrznego.

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania!

Najlepszym sposobem na poznanie aktualnych naborów dotacji jest kontakt z biurem BKR Księgowość. Nasz zespół doświadczonych doradców jest do dyspozycji, aby udzielić wszystkich informacji na temat dostępnych programów.

Posiadasz dodatkowe pytania? Zadaj je podczas Darmowej Konsultacji!

Skontaktuj się z nami​

Wszystkie podane informacje będą traktowane jako poufne.

Poszukujesz biura rachunkowego?

Napisz do Nas!

Masz pytania na temat usług księgowych, a może potrzebujesz się spotkać przedyskutować współpracę dla Twojej firmy? Napisz do nas!