Dlaczego my?

  • Dlaczego my?
W BKR Księgowość pomożemy Ci w:

Analiza zdolności kredytowej

Przygotowanie wniosku

Złożenie wniosku

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Dobrze wiemy, jak ważna jest profesjonalna obsługa finansowa Twojej firmy. Dlatego w BKR Księgowość oferujemy kompleksowe usługi księgowe, kadrowe i płacowe, które są dostosowane do specyfiki i potrzeb Twojego biznesu.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w księgowości oraz bieżącej aktualizacji wiedzy naszych księgowych, możemy zapewnić Ci pewność, że wszystkie sprawy finansowe są w najlepszych rękach.

Dedykowany księgowy

Ważnym atutem BKR Księgowość, jest dedykowany księgowy, który będzie zajmował się Twoją firmą. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie Twoje sprawy będą prowadzone przez osobę dobrze znającą specyfikę Twojej firmy. Twój dedykowany księgowy będzie zawsze dostępny dot Twojej dyspozycji i gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Pomożemy Ci założyć działalność gospodarczą ZA DARMO!

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach przy założeniu działalności gospodarczej. Zarówno od strony formalnej, jak i doradczej. Z nami założysz:

  • Jednoosobowa działalność gospodarczą,
  • Spółkę handlową,

Nielimitowane konsultacje księgowe

Nie ważne czy jesteś małą firmą, czy wielką korporacją, przez cały okres trwania współpracy otrzymasz możliwość nielimitowanego kontaktu z Twoim indywidualnym księgowym bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Maksymalne odciążenie Twoich obowiązków

Naszym priorytetem jest maksymalne odciążenie Ciebie od obowiązków związanych ze wszystkimi działaniami księgowymi i płacowymi Twojej firmy. Dzięki nam możesz skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu, nie martwiąc się o skomplikowane kwestie formalne.

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania!

Nasi specjaliści kompleksowo i całkowicie za darmo przeprowadzą Cię przez cały proces założenia działalności gospodarczej. Doradzimy Ci jaką formę firmy, jak i opodatkowania wybrać, oraz odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Tak, nawet małe firmy mogą skorzystać z pomocy księgowego. Profesjonalny księgowy może pomóc w optymalizacji zobowiązań podatkowych, prowadzeniu dokładnej ewidencji finansowej i zapewnieniu zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi.

To Ty wybierasz formę prowadzenia księgowości. Dostępne są opcje: stacjonarne, zdalne oraz hybrydowe. Możemy ją prowadzić również w całości online – nie ważne, czy jesteś z Rzeszowa, czy z drugiego końca Polski. Decyzja należy do Ciebie!

-Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług księgowych, to masz do wyboru księgowość online w abonamencie lub indywidualne rozliczenia z naszym księgowym.

Posiadasz dodatkowe pytania? Zadaj je podczas Darmowej Konsultacji!

Skontaktuj się z nami​

Wszystkie podane informacje będą traktowane jako poufne.

Poszukujesz biura rachunkowego?

Napisz do Nas!

Masz pytania na temat usług księgowych, a może potrzebujesz się spotkać przedyskutować współpracę dla Twojej firmy? Napisz do nas!