Księgowość

  • Księgowość
W BKR Księgowość pomożemy Ci w:

Prowadzeniu Twojej dokumentacji księgowej

Zmianie formy opodatkowania na KPiR

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

W świecie, gdzie przepisy finansowe i podatkowe nieustannie się zmieniają, kluczowe jest, aby mieć zaufanego księgowego, który zapewni profesjonalną obsługę.

Główną działalnością biura BKR Księgowość są usługi księgowe. Twój indywidualny księgowy z BKR Księgowość pomoże Ci w kompleksowych działaniach, rozpoczynając od podstawowych zadań, takich jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, po skomplikowane rozliczenia podatkowe, czy pomoc podczas kontroli Urzędu Skarbowego.

 

Usługi są skierowane do wszystkich, którzy ich potrzebują: zarówno do osób indywidualnych, jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek.

Księgowość dla firm

Usługi księgowe dla firmy są sposobem na spełnienia wymagań nakładanych przez ustawodawcę. W BKR Księgowość dobrze jest jasne, że każda firma jest unikalna i wymaga indywidualnego podejścia. Istotna jest również szeroka gama specjalizacji. Z tego względu BKR Księgowość obsługuje zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze rozliczające się w ramach ryczałtu, jak i pełną księgowość dla spółek handlowych.

Żadna wielkość przedsiębiorstwa nie jest problemem! W BKR pomagamy mikro, małym, średnim oraz dużym firmom w realizacji ich potrzeb księgowych.

Dedykowany księgowy

W BKR wiemy, jak ważny jest bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za finanse firmy, z tego powodu dla każdego przedsiębiorstwa jest przypisany niezmiennie jeden księgowy, który osobiście dba za poprawność rozliczeń.

Dodatkowo nie ma limitu ilości pytań do Twojego księgowego. Nie ma znaczenia wielkość Twojej firmy lub realizowany pakiet usług – otrzymujesz, nielimitowaną ilość konsultacji z Twoim osobistym specjalistą!

Księgowość dla osób indywidualnych

Konsultacje księgowe są istotne dla każdego, nie tylko dla właścicieli firm, ale również dla osób prywatnych. Dlatego w ofercie znajduje się szeroki zakres usług dostosowanych również do indywidualnych potrzeb osób fizycznych, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej, lub dopiero planują jej założenie.

Jeśli potrzebujesz zweryfikować swoją umowę o pracę, zlecenie, czy dzieło pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, sprawdzić wysokość wynagrodzenia, czy rozliczyć coroczną deklarację podatkową PIT – w BKR jesteśmy do Twoich usług!

Pomoc w obsłudze zadłużenia

BKR Księgowość pomaga również w obsłudze zadłużenia i zobowiązań podatkowych! Jeśli borykasz się z długami, specjaliści pomogą Ci w opracowaniu strategii ich spłaty. W przypadku, kiedy nie radzisz sobie z opłaceniem zadłużenia, uzyskasz pomoc w przeprowadzeniu Cię przez proces restrukturyzacji zadłużenia.

Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Pomożemy Ci założyć działalność gospodarczą ZA DARMO!

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach przy założeniu działalności gospodarczej. Zarówno od strony formalnej, jak i doradczej. Z nami założysz:

  • Jednoosobowa działalność gospodarczą,
  • Spółkę handlową,

Księgowość stacjonarna oraz online

To Ty decydujesz, jaką formę księgowania Twoich dokumentów wybierzesz. Możesz kontaktować się z Twoim indywidualnym księgowym za pomocą telefonu, czy poczty elektronicznej, lub osobiście składać wszystkie dokumenty w siedzibie biura BKR Księgowość mieszczącym się w centrum Rzeszowa.

 

Usługi księgowe – Rzeszów

Dobrze wiemy, jak ważne jest, aby Twój księgowy był zawsze blisko Ciebie. Właśnie dlatego biuro BKR Księgowość znajduje się w Rzeszowie – w samym centrum „stolicy” Podkarpacia (przy ul. Króla Kazimierza 18).

 

W każdej chwili możesz umówić się na spotkanie stacjonarne lub skontaktować się z Twoim osobistym księgowym za pośrednictwem telefonu, czy poczty elektronicznej – wybór należy do Ciebie!

 

Przy siedzibie firmy znajduje się przestronny parking, który pozwoli na zaparkowanie pojazdu i szybkie dotarcie do biura!

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania!

Nasi specjaliści kompleksowo i całkowicie za darmo przeprowadzą Cię przez cały proces założenia działalności gospodarczej. Doradzimy Ci jaką formę firmy, jak i opodatkowania wybrać, oraz odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Tak, nawet małe firmy mogą skorzystać z pomocy księgowego. Profesjonalny księgowy może pomóc w optymalizacji zobowiązań podatkowych, prowadzeniu dokładnej ewidencji finansowej i zapewnieniu zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi.

To Ty wybierasz formę prowadzenia księgowości. Dostępne są opcje: stacjonarne, zdalne oraz hybrydowe. Możemy ją prowadzić również w całości online – nie ważne, czy jesteś z Rzeszowa, czy z drugiego końca Polski. Decyzja należy do Ciebie!

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług księgowych, to masz do wyboru księgowość online w abonamencie lub indywidualne rozliczenia z naszym księgowym.

Jakie są formy opodatkowania w przypadku uproszczonej księgowości?

Przedsiębiorca prowadzący uproszczoną księgowość ma możliwość skorzystać z trzech form opodatkowania:

  • Księgi Przychodów i Rozchodów,
  • Zasady ogólne – 12% lub 32%
  • Podatek liniowy – 19%
  • Ryczałtu
  • Karty Podatkowej

Posiadasz dodatkowe pytania? Zadaj je podczas Darmowej Konsultacji!

Skontaktuj się z nami​

Wszystkie podane informacje będą traktowane jako poufne.

Poszukujesz biura rachunkowego?

Napisz do Nas!

Masz pytania na temat usług księgowych, a może potrzebujesz się spotkać przedyskutować współpracę dla Twojej firmy? Napisz do nas!