Usługi dodatkowe

  • Usługi dodatkowe
W BKR Księgowość pomożemy Ci w:

Założeniu firmy

Zmianie formy opodatkowania

Rozliczeniu PIT

Sporządzeniu biznesplanu

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Biuro rachunkowe BKR Księgowość to nie tylko miejsce, gdzie zajmujemy się prowadzeniem księgowości dla firm i osób prywatnych. Tutaj kompleksowo podchodzimy do usług, które wspierają Twoje działania we wszystkich aspektach zarządzania finansami firmy.

 

Zajmujemy się nie tylko obsługą księgową oraz kadrami i płacami Twojego przedsiębiorstwa, ale również pomagamy w zakładaniu nowych firm, zmianie formy opodatkowania, oraz wielu innych.

Założenie działalności gospodarczej ZA DARMO!

Nasi eksperci doradzą Ci co do wyboru najlepszej formy prawnej dla Twojej nowej działalności, biorąc pod uwagę jej zakres, specyfikę branży oraz cele biznesowe. Dodatkowo pomożemy w doborze odpowiedniej formy opodatkowania.

Oprócz pomocy w założeniu działalności gospodarczej oferujemy również kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, które pozwolą Ci skupić się na rozwoju Twojego biznesu, zamiast zamartwiać się skomplikowaną dokumentacją finansową i podatkową.

 

Zmiana formy opodatkowania

Zmiana formy opodatkowania może być kluczowym krokiem w optymalizacji finansów Twojej firmy. W BKR Księgowość, doświadczeni doradcy podatkowi są gotowi pomóc Ci w zrozumieniu różnych form opodatkowania. Zaproponujemy najlepszą dla Ciebie formę oraz pomożemy w zmiany aktualnej.

Przygotujemy niezbędne do złożenia dokumenty oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces.

 

Rozliczanie deklaracji PIT

Rozliczenie Podatku Dochodowego od Osób Fizycznych może być skomplikowane i czasochłonne. Pomożemy Ci w złożeniu deklaracji, uwzględniając wszelkie dochody, ulgi podatkowe i odliczenia, aby pomóc zoptymalizować finalną wysokość podatku.

 

Dokumenty możesz dostarczyć do naszego biura zarówno online (za pomocą poczty elektronicznej), jak i stacjonarnie – umawiając się na spotkanie w siedzibie naszej firmy, znajdującej się w centrum Rzeszowa. To Ty dokonujesz wyboru!

Pomożemy Ci założyć działalność gospodarczą ZA DARMO!

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach przy założeniu działalności gospodarczej. Zarówno od strony formalnej, jak i doradczej. Z nami założysz:

  • Jednoosobowa działalność gospodarczą,
  • Spółkę handlową,

Pomoc w sporządzaniu biznesplanów

Sporządzenie solidnego biznesplanu to kluczowy krok na drodze do sukcesu każdej firmy. Przydaje się on nie tylko do poprawnego zarządzaniem jej rozwojem, ale również podczas występowania o różnego rodzaju środki zewnętrzne (na przykład dotacje unijne).

Doświadczeni doradcy BKR Księgowość pomogą Ci w opracowaniu biznesplanu dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy szczegółową analizę sytuacji biznesowej firmy i zaproponujemy strategie, która pomoże Ci osiągnąć sukces.

W przypadku ubiegania się o dotację przeanalizujemy jej wymagania i dostosujemy Twój biznesplan tak, aby otrzymać finansowanie w ramach naboru.

 

Pomoc uzyskaniu dotacji oraz pożyczek unijnych

Uzyskanie dotacji oraz pożyczek unijnych może być ważnym krokiem w rozwoju Twojej firmy.

Działając w grupie marek BKR, zyskujesz kompleksową obsługę finansową dla Twojego przedsiębiorstwa. W BKR Finance zajmiemy się za Ciebie wszystkimi aspektami procesu składania wniosków o dotacje, włączając w to przygotowanie i złożenie niezbędnych dokumentów oraz finalne rozliczenie otrzymanych środków.

 

Pośrednictwo kredytowe

W BKR Finance (firmy wchodzącej w skład grupy BKR) pomagamy przedsiębiorcom i osobom prywatnym w uzyskaniu najlepszych form finansowania dla nich oraz ich firm.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz finansowania na rozwój biznesu, zakup nieruchomości czy restrukturyzację zadłużenia, pomożemy Ci w wyborze najlepszej opcji, przygotowaniu dokumentów oraz złożenia ich w stosownej instytucji!

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania!

Jeśli potrzebujesz uzyskać pożyczkę, najlepszą opcja będzie kontakt z jedną z firm, wchodzących w skład grupy BKR. W dolnej części strony znajduje się przekierowanie, które pozwoli Ci dotrzeć na stronę BKR Finance. Możesz również zadzwonić do BKR Księgowość i poprosić o kontakt doradcę BKR Finance.

Posiadasz dodatkowe pytania? Zadaj je podczas Darmowej Konsultacji!

Skontaktuj się z nami​

Wszystkie podane informacje będą traktowane jako poufne.

Poszukujesz biura rachunkowego?

Napisz do Nas!

Masz pytania na temat usług księgowych, a może potrzebujesz się spotkać przedyskutować współpracę dla Twojej firmy? Napisz do nas!