Pośrednictwo kredytowe

  • Pośrednictwo kredytowe
W BKR Księgowość pomożemy Ci w:

Analiza zdolności kredytowej

Przygotowanie wniosku

Złożenie wniosku

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

W BKR Ksiegowość możesz otrzymać nie tylko kompleksową usługę Twoich obecnych finansów, ale również możesz starać się o uzyskanie przyszłych. Działając w grupie BKR (do której należy również BKR Finance) pomagamy kompleksowo w pośrednictwie kredytowym.

 

Partnerzy z BKR Finance to specjaliści z niespełna piętnastoletnim stażem w branży finansowej. Ich wiedza i doświadczenie są gwarancją profesjonalnego doradztwa na każdym etapie procesu uzyskiwania środków na najlepszych warunkach.

 

Oferty kredytów z ponad 50 banków!

Dzięki współpracy z ponad 50 bankami mogą zapewnić dostęp do najlepszych ofert kredytowych, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kredyty i pożyczki dla osób indywidualnych i firm!

Poszukujesz środków finansowych dla swojego biznesu, a może dla siebie jako osoby fizycznej? BKR pomoże Ci w ich uzyskaniu!

 

BKR posiada ogromne doświadczenie zarówno w pozyskiwaniu kredytów (na przykład inwestycyjnych, leasingów oraz innych finansowań) dla firm, jak i kredytów oraz pożyczek dla osób indywidualnych (na przykład kredytów i pożyczek hipotecznych oraz konsumenckich)

Pomożemy Ci założyć działalność gospodarczą ZA DARMO!

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach przy założeniu działalności gospodarczej. Zarówno od strony formalnej, jak i doradczej. Z nami założysz:

  • Jednoosobowa działalność gospodarczą,
  • Spółkę handlową,

Kompleksowa pomoc!

Doświadczeni doradcy BKR zajmą się kompleksową obsługą całego procesu uzyskiwania kredytu, począwszy od analizy Twojej zdolności kredytowej, poprzez przygotowanie całej dokumentacji, aż do finalizacji umowy.

 

Elastyczne podejście do Twojej zdolności kredytowej to element, który wyróżnia BKR! Specjaliści pomagają w doborze finansowania, nawet dla osób z problemami w uzyskaniu środków!

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania!

O środki w ramach pożyczki może starać się każda osoba, która ukończyła 18 lat i osiąga dochody.

Doradcy BKR ponownie przeanalizują Twoją zdolność kredytową całkowicie ZA DARMO! Wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie. Podczas niej zostanie przygotowana oferta kredytowa najlepiej dostosowanymi do Twoich potrzeb. Jeśli się nie zdecydujesz na jej wybranie – absolutnie nic nie płacisz!

Posiadasz dodatkowe pytania? Zadaj je podczas Darmowej Konsultacji!

Skontaktuj się z nami​

Wszystkie podane informacje będą traktowane jako poufne.

Poszukujesz biura rachunkowego?

Napisz do Nas!

Masz pytania na temat usług księgowych, a może potrzebujesz się spotkać przedyskutować współpracę dla Twojej firmy? Napisz do nas!